Vitajte na stránkach našej spoločnosti PROFI OZON s.r.o.

Tu si môžete objednať všetky produkty z našej ponuky.

Ak potrebujete poradiť s výberom, neváhajte nás kontaktovať.

SK tel: +421 911 869 662

CZ tel: +420 608 073 485

Ďalšie informácie o našich produktoch nájdete na týchto webových stránkách:


Opravy a servis

Na všetky nami dodávané výrobky poskytujeme vlastný záručný a pozáručný servis. Vieme, aké to je, zostať bez svojho prístroja dlhší čas. Preto vám opravené zariadenie vrátime naspäť do jedného týždňa. Často aj skôr.

Aký postup zvoliť, keď si chcem nechať opraviť niektorý zo zakúpených prístrojov?

1. vždy sa s nami najprv vopred skontaktujte, aby sme vylúčili príčinu nefunkčnosti, ktorá sa dá jednoducho odstrániť (výmeny poistky, nesprávne zapojenie kábla, vyčistenie vodíkovej fľaše octom a podobne)
2. pošleme vám adresu, na ktorú môžete zariadenie poslať či osobne priniesť, alebo dohodneme vlastný zvoz z vašej adresy (pri posielaní tovaru do servisu odporúčame krabicu dôkladne vypolstrovať, aby sa zariadenie počas prepravy nepoškodilo)
3. po kontrole prístroja určíme, či ide o záručný servis alebo nie (záruka sa nevzťahuje na vonkajšie príčiny, ktoré viedli k poškodeniu prístroja (pád, úder) a tiež na diely, ktoré podliehajú opotrebovaniu (ozónové dosky a podobne)) 
4. po vzájomnom odsúhlasení ceny bude zariadenie opravené (záručnú opravu urobíme automaticky bez kontaktovania zákazníka)
5. opravený prístroj pošleme zákazníkovi naspäť na uvedenú adresu do jedného týždňa

Potrebujem daňový doklad na uplatnenie záručnej opravy?

- ak ste prístroj kúpili priamo od nás, doklad nepotrebujete, sami si ho nájdeme v našej evidencii
- ak ste prístroj kúpili u niektorého z našich distribútorov, budeme nákupný doklad požadovať

Ako mám zariadenie zabaliť?

Zdôrazňujeme nutnosť krabicu pred odoslaním veľmi dobre vypolstrovať (najlepšie je použiť originálnu krabicu vrátane výplne a tú vložiť do ďalšej vypolstrovanej vonkajšej krabice), aby sa predišlo poškodeniu prístroja v priebehu dopravy. (Prístroj môže obsahovať keramické alebo sklenené časti.)


Na prispôsobenie reklám a analýzu návštevnosti používame základné a voliteľné súbory cookie. Súhlasíte s používaním všetkých súborov cookie?

Súhlasím
Nastaviť