Vítejte na stránce eshopu naší společnosti
PROFI OZON s.r.o.

Na tomto místě je možné objednat všechny
námi nabízené produkty.

V případě potřeby poradit s výběrem nás neváhejte kontaktovat.

CZ tel: +420 608 073 485

SK tel: +421 911 869 662

Doplňující informace k našim produktům naleznete na těchto stránkách:


Opravy a servis

Na všechny námi distribuované výrobky poskytujeme vlastní záruční a pozáruční servis. Víme, jaké to je být bez svém přístroje delší dobu, proto vám opravené zařízení vrátíme do 1 týdne zpět. Často i mnohem dříve.

Jaký zvolit postup, když chci využít opravy některého ze zakoupených přístrojů?

1. vždy se s námi nejdříve spojte, abychom předně vyloučili příčinu nefunkčnosti, která se dá jednoduše odstranit (výměna pojistky v přístroji, nesprávné zapojení kabelu, vyčištění vodíkové láhve octem apod.)
2. zašleme vám adresu, kam zařízení osobně dodat či odeslat na servis nebo dohodneme vlastní svoz z vaší adresy (při odesílání zboží do servisu doporučujeme krabici perfektně vypolstrovat, aby nedošlo k poškození přístroje při přepravě)
3. po rozdělání přístroje určíme, zda se jedná o záruční servis či nikoli (záruka se nevztahuje na vnější příčiny, které vedly k poškození přístroje (pád, úder) a taktéž na díly, které podléhají opotřebení (ozonové desky apod.))
4. po vzájemném odsouhlasení ceny bude provedena oprava zařízení (záruční opravu provedeme automaticky bez kontaktování zákazníka)
5. opravený přístroj zašleme zákazníkovi do 1 týdne zpět na udanou adresu

Potřebuji daňový doklad pro uplatnění záruční opravy?

- pokud jste přístroj zakoupili přímo od nás, doklad nepotřebujete, sami si vás dohledáme v databázi
- pokud jste přístroj zakoupili u některého z našich distributorů, budeme požadovat dodání nákupního dokladu

Jak mám zařízení zabalit?

Zdůrazňujeme potřebu krabice před odesláním velmi dobře vypolstrovat (použít nejlépe originální včetně výplně a tu vložit do další vypolstrované vnější krabice), aby se předešlo poškození přístroje během přepravy. (přístroj může obsahovat keramické nebo skleněné součásti)


K personalyzaci reklam a analýze návštěvnosti používáme nezbytné a volitelné soubory cookie. Souhlasíte s použitím všech cookies?

Souhlasím
Nastavit
Nesouhlasím