kategorie

Vítejte na stránce eshopu naší společnosti PROFI OZON s.r.o.

Na tomto místě je možné objednat všechny námi nabízené produkty.

V případě potřeby poradit s výběrem nás neváhejte kontaktovat.

CZ tel: +420 608 073 485

SK tel: +421 911 869 662

Doplňující informace k našim produktům naleznete na těchto stránkách:

Generátory ozonu

Generátory ozonu značky PROFI OZON

Generátory ozonu jsou relativně malá a lehká přenosná zařízení, která pomocí proudu štěpí molekuly kyslíku a tak vyrábí ozon. Ozon se po aplikaci následně za několik hodin opět rozloží zpět na vzdušný kyslík.

Naše firma je od roku 2013 významným hráčem na poli ozonových generátorů v ČR i SR. Generátory ozonu prodáváme pod svojí registrovanou značkou PROFI OZON. O kvalitě našich produktů svědčí již několik tisíc prodaných přistrojů, standardní záruka 24+12 měsíců po kontrole a vlastní servisní středisko, kde provádíme opravy do 1 týdne od doručení zařízení do servisu.

Ozon

Ozon je přírodní čistící a desinfekční látka. Je to dosud nejsilnější oxidační činidlo na Zemi, které je používáno v mnoha oblastech, jako je lékařství, zemědělství, potravinářský průmysl atd... Ozon je 3000x rychlejší než chlór a 25x účinnější než kyselina chloritá (NOCL), 2500x než chlornan (OCL) a 5000x než chloramin (NH2CL) a je přitom mnohem bezpečnější. Neexistují žádné bakterie, plísně, houby, ani jiné mikroorganismy ve vzduchu a žádný druh zápachu, které by odolaly ozonu.

Ozon je jeden z nejsilnějších oxidantů na zemi a díky tomu dokáže:

1. eliminovat viry, bakterie, plísně a jiné mikroorganismy ve vzduchu v uzavřeném prostoru

2. neutralizovat veškeré druhy zápachu (od kouře, plísní, zvířat, zatuchlosti, potu, inkontinence apod.) 

Podrobnější informace o působení ozonu, o jeho aplikaci apod. najdete na našich specializovaných stránkách www.profiozon.cz. Na těchto stránkách je i obsáhlá poradna, kde odpovídáme na nejčastější dotazy našich zákazníků k používání generátorů ozonu.

Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
výrobci
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 9
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 9

K personalyzaci reklam a analýze návštěvnosti používáme nezbytné a volitelné soubory cookie. Souhlasíte s použitím všech cookies?

Souhlasím
Nastavit
Nesouhlasím