Vítejte na stránce eshopu naší společnosti PROFI OZON s.r.o.

Na tomto místě je možné objednat všechny námi nabízené produkty.

V případě potřeby poradit s výběrem nás neváhejte kontaktovat.

CZ tel: +420 608 073 485

SK tel: +421 911 869 662

Doplňující informace k našim produktům naleznete na těchto stránkách:

Vodíkové láhve

Vodík je moderní zdraví podporující prostředek a může být použit stejně jako intravenózní léčba vitaminem C, s tím rozdílem, že je mnohem levnější a může být používán denně a po celý den.

"Molekulární vodík je extrémně jedinečný, protože řeší problémy na buněčné úrovni. Vodík je tak malá molekula, že prostoupí do mozku, mitochondrií a dokonce i jádra buňky. Studie ukázaly, že v těchto místech má vodík jedinečné vlastnosti - antioxidační, protizánětlivé, cytoprotektivní."

Mobilní zdroj vodíku představují námi distribuované láhve značky H2VODA. Jedná se o přenosná, baterií napájená zařízení s dlouhou výdrží na jedno nabití, které elektrolýzou obohacují bežnou pitnou vodu o molekulární vodík. Tyto moderní a na zdravotní nezávadnost otestované láhve distribujeme již od roku 2017.

Na láhve H2VODA poskytujeme záruku 2 roky a provádíme vlastní záruční a pozáruční servis do 1 týdne od doručení zboží do servisu.

Molekulární vodík:

  • posiluje imunitu a nastartuje přirozenou obranyschopnost organismu
  • dodává energii na celý den a zbavuje chronické únavy
  • působí proti zánětlivým procesům
  • zpomaluje stárnutí a obnovuje mladistvý vzhled

Každodenním pitím vodíkové vody je možné obnovit rovnovánu těla, zbavit ho oxidačního stresu, zpomalit stárnutí a vytvořit základ pro prevenci před civilizačními chorobami.

Další informace a podrobnosti k vodíkovým lahvím a využití molekulárního vodíku jsou shromážděné na našich stránkách www.h2voda.eu.

Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
výrobci
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 3
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 3

K personalyzaci reklam a analýze návštěvnosti používáme nezbytné a volitelné soubory cookie. Souhlasíte s použitím všech cookies?

Souhlasím
Nastavit